Łóżko polowe składane wojskowe / kanadyjka PRODUCENT PL

380,00 zł

sprzedam


Łóżko Zabrze, polowe Zabrze, składane Zabrze, wojskowe Zabrze, kanadyjka Zabrze, PRODUCENT Zabrze

Łóżko polowe składane Zabrze, Łóżko polowe Zabrze, Łóżko Wojskowe Zabrze, Prycza Wojskowa Zabrze

Łóżko polowe składane (wojskowe)

Cena 1 szt. brutto z 23% VAT: 380.00 zł

Popularne składane łóżko polowe potocznie nazywane „kanadyjką”. Rama wykonana z drewna (bukowego, sosnowego, świerkowego lub dębowego) a leżysko z mocnej, wodoodpornej codury lub innego zamiennika o podobnej lub większej wytrzymałości.

„Kanadyjka” starego – dobrego typu. Rama została wykonana z dobrej jakości drewna (bukowego, sosnowego, świerkowego lub dębowego) – co zapewnia wysoki poziom wytrzymałości na wiele lat!

„Kanadyjka” to podstawowy typ łóżka polowego.

Stelaż kanadyjki. Drewno sosnowe (lub zamiennik), zostało wybrane ze względu na swoją twardość i długowieczność. Materiał leżyska lub stalowe łączniki mogą po tak długim czasie się zniszczyć, ale jeżeli stelaż wykonany został z drewna sosnowego, wytrzyma wiele lat.

Leżysko kanadyjki – wytrzymała codura. Łóżko polowe posiada leżysko wykonane z mocnej codury lub innego zamiennika o podobnej lub większej wytrzymałości. . Jest to syntetyczny materiał zastępujący tradycyjny brezent. Od wierzchniej strony, w dotyku bardzo przypomina brezent, jest tak samo wytrzymały, jest mało podatny na rozciąganie, a przy tym jest odporny na wilgoć i zapleśnienie, na które narażone są materiały brezentowe. Ponadto codura jest łatwa do utrzymania w czystości. Bardzo łatwo sprać z niej każdy brud. W przypadku braku ww. materiał zostanie zmieniona automatycznie specyfikacja produktu.

Stalowe łączniki. Stalowe elementy łączące poszczególne części drewnianego stelaża, zostały wykonane z blachy. Przy prawidłowo rozstawionej kanadyjce, na płaskim terenie, blacha jest ściskana lub rozciągana. Wiemy, że w warunkach obozowych jest to trudne, dlatego zdecydowaliśmy się na grubszą blachę, która odporna jest w pewnym stopniu również na boczne zginanie. Materiały i wykonanie są wysokiej jakości, a my udzielamy 2 letniej gwarancji na nasze kanadyjki.

Parametry techniczne łóżka.

Wymiary po rozłożeniu: 190 x 66 x 42 cm
Wymiary po złożeniu: 92 x 12 x 23 cm
Waga: około 7,5 kg +/- 1 kg
Posiadamy następujące certyfikaty.

Certyfikat według normy REACH – materiały poliestrowe
Certyfikat Kontroli Pochodzenia Produktów – drewno
Certyfikat FSC – drewno
Certyfikat TUV – stal
Wszystkie materiały zostały wykonane w Polsce.

Producent: GOLDMANN INVEST

Firma wykonująca: Pracownia Rzemiosł Różnych

Miejsce produkcji: Polska Białystok / Łódź.

Cena 1 szt. brutto z 23% VAT: 368.00 zł

Koszty dodatkowe: dostawa

Forma dostawy: paleta / sztuki

Ilość na palecie: 40 szt.

Waga palety: +/- 340 kg

Dla instytucji ilości uzgodnione indywidualnie.

Wybór koloru leżyska z palety kolorów.

Uwaga!

Kwestie transportu zamówień na indywidualne zlecenie i towarów o znacznej wadze lub gabarytach, wysyłka paczek poza granice Polski, podlegają indywidualnym ustaleniom. Zamówienia realizujemy po wcześniejszej przedpłacie.

Przed zakupem prosimy o kontakt w celu ustalenia sposobu oraz kosztów wysyłki.


Ważne do: 2024.09.08, wyświetleń: 598

nr ogłoszenia: 21674