Showroom online - wirtualne showroomy

inne


Za sprawą wirtualnych showroomów zakupy internetowe zmieniają się w zupełnie nowe doświadczenie. Dzięki większej interaktywności, grafikom wysokiej jakości, możliwości bardzo dobrej prezentacji produktów oraz niezbędnych dla klientów informacji należy traktować showroomy jako przyszłość handlu.

Wirtualny showroom na stronę internetową z powodzeniem może być wykorzystany przez wystawców jako dopełnienie targów wirtualnych lub hybrydowych. Spacer online po salonie wystawowym to ciekawy sposób na zapoznanie się z produktem.

Nowoczesne technologie w wirtualnym showroomie pozwalają na o wiele więcej. Oglądanie produktów z bliska i z oddalenia, wyświetlanie wideoporadników czy opcja wyświetlania opisów tuż przy produktach rozłożonych na „wystawie” to tylko część możliwości, jakie oferuje wirtualny showroom. Projektowanie tego rodzaju przestrzeni wirtualnych można wzbogacić o „sale konferencyjne”, w których będą odbywały się spotkania wideo live, o szybki kontakt z konsultantem w postaci czatu czy wyświetlanie prezentacji dotyczącej np. oferty lub osiągnięć firmy.

W naszej ofercie znajdą państwo:
✔️ wirtualne showroomy
✔️ spacery wirtualne 360
✔️ wirtualne stoiska targowe
✔️ stoiska konferencyjne i targowe
✔️ wyspy handlowe,
✔️ systemy wystawiennicze,
✔️ sale kongresowe z wyciszeniami akustycznymi,
✔️ stoiska promocyjno-sprzedażowe,

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą
https://eventlogistica.com


Ważne do: 2022.06.08, wyświetleń: 163

nr ogłoszenia: 21163